عرضه مستقیم کارواش های خانگی ایزی جت به همراه 7 روز گارانتی برگشت هزینه
خرید کاراش همه کاره Ez Jet در بسته بندی اورجینال با قیمت عالی ، با خرید اینترنتی و پستی کارواش خانگی همه کاره Ez Jet به آسانی می توانید اتومبیل و وسایل خود را شستشو دهید ، شستشوی آسان با Ez Jet در هر خانه ای امکان پذیر می باشد ، با خرید این کارواش با مصرف کم آب می توانید به آسانی و تمیزی منزل خود را شستشو دهید و یا گلهای دوست داشتنی باغچه خود را آب دهید.

خرید کارواش همه کاره Ez Jet

خرید کارواش همه کاره Ez Jet

کارواش Ez Jet

با کارواش خانگی Ez Jet  آب با فشار زیاد، می تواند در فواصل دور و یا ارتفاعات غیر قابل دسترس متمرکز شده و براحتی و بدون نیاز به جارو و طی، کلیه سطوح را به سرعت تمیز نماید. از ویژگی های دیگر این محصول مخزن نگه دارنده مواد شوینده آن می باشد که پاکیزگی کامل اتومبیل و یا منزل شما را به ارمغان خواهد آورد.

کارواش خانگی و همه کاره مارک EZ JET

کارواش خانگی Ez Jet


از Ez Jet با آسانی می توانید استفاده کنید و مسیر آب را به آن صورت که می خواهید تنظیم نمایید . ایزی جت وسیله ای کامل و بی نظیر برای انجام کلیه امور آبیاری باغچه ها، باغبانی، تمیزکردن سطوح خارجی و نمای ساختمانها و همه فضاهای خارجی منزل و همچنین شستشو اتومبیل می باشد. با استفاده از ایزی جت انرژی آب را مهار کرده و می توانید هر طور که مایل هستید با استفاده از 8 خروجی مختلف تعبیه شده روی نازل انتهایی، آب را با سرعت و شدت دلخواه خود بر روی سطوح مختلف اسپری نمایید.

کارواش ایزی جت Ez Jet

Ez Jet

خرید اینترنتی و پستی کارواش همه کاره EZ JET ایزی جت

کارواش همه کاره ایزی جت EZ JET

قیمت 31500 تومان

دکمه خرید پستی کارواش خانگی


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic